Болтон: Трамп тиснув на Україну, його відмовляли 10 разів

Болтон: Трамп тиснув на Україну, його відмовляли 10 разів
Болтон: Трамп тиснув на Україну, його відмовляли 10 разів

Колишній радник президента Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон у своїх мемуарах підтвердив, що Трамп прямо пов’язав виділення військової допомоги Україні з отриманням компромату на своїх політичних опонентів.

Об этом сообщает Репортер

Витяги з книги Болтона "Кімната, де це сталося" наводить The New York Times.

Читайте також После 20-летнего перерыва в США возобновят смертную казнь на федеральном уровне

"Книга підтверджує показання у Палаті представників про те, що Болтон насторожено ставився до дій президента щодо України, і дає власне свідчення того, що Трамп прямо пов’язав безпекову допомогу з розслідуваннями щодо Байдена і Гілларі Клінтон", — йдеться у публікації видання.

За словами Болтона, Трамп торік 20 серпня заявив, що не налаштований надсилати українській стороні "що-небудь, допоки не будуть передані всі матеріали російського розслідування, пов’язані з Клінтон і Байденом".

Болтон додав, що він особисто, а також держсекретар США Майк Помпео й міністр оборони Марк Еспер намагалися від 8 до 10 разів змусити Трампа поновити підтримку України.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1592463488-bolton-tramp-tisnuv-na-ukrayinu-yogo-vidmovlyali-10-raziv.html”

©1info.net