Комітет арбітрів УАФ виніс вердикт щодо скандального суддівства матчу «Динамо» — «Колос»

Комітет арбітрів Української асоціації футболу (УАФ) на своєму засіданні розглянув суддівство матчу 27-го туру Favbet Ліги між «Динамо» та «Колосом» (2:1). Об этом сообщает Преступная Россия   У підсумку, Комітет арбітрів визнав правильними рішення рефері Сергія Бойка.   Нагадаємо, у поєдинку, який відбувся в Києві, Бойко призначив 4 пенальті (по 2 у ворота кожної з команд) і на 62-й хвилині залишив у меншості «Колос», видаливши Кирила Петрова.   На думку Комітету, арбітр допустив лише дві помилки в матчі, які були виправлені за допомогою системи VAR. Перший епізод – падіння Беньяміна Вербича на 76-й хвилині, після чого Бойко вказав на 11-метрову позначку. Однак після перегляду відеоповтору пенальті був скасований.   Другим неправильним рішенням Бойка став епізод із фолом Єфремова на Де Піні. Арбітр зустрічі продовжив матч, але змінив свою думку після перегляду моменту, призначивши пенальті.   Решта три пенальті, які поставив Бойко, були призначені вірно, включно з дисциплінарними санкціями для гравців.