Імпічмент Трампа: Джуліані готовий дати свідчення в Сенаті


Адвокат президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Рудольф Джуліані дасть свідчення в рамках розгляду справи про імпічмент Трампа, повідомляє телеканал ABCnews. Адвокат також висловив готовність представляти інтереси президента США у цьому процесі.

Об этом сообщает http://ua-molod.com

"Я буду свідчити, я буду проводити демонстрації … Або я зроблю те, що у мене виходить краще, я б із задоволенням зайнявся цією справою", — повідомив Джуліані.

За його словами, він переверне справу проти демократів, які почали процес імпічменту проти республіканця Трампа.

31 жовтня Палата Представників проголосувала за процедуру імпічменту, визначивши порядок публічних слухань, допиту свідків, права й обов’язки учасників процесу.

Перед цим протягом місяця члени трьох комітетів нижньої палати Конгресу проводили розслідування щодо Дональда Трампа, підставою для якого стала скарга анонімного представника розвідувального співтовариства. Інформатор підозрює Трампа у використанні свого становища для втручання в президентські вибори 2020 року. У скарзі сказано, що президента США тиснув на президента України, наполягаючи на розслідуванні щодо Джо Байдена, ймовірного кандидата в президенти від Демократичної партії, і його сина Хантера.

З 13 по 21 листопада в Конгресі тривали відкриті слухання. На них свідчили тимчасовий повірений у питаннях США в Україні Вільям Тейлор і заступник помічника держсекретаря Джордж Кент, експосол США в Україні Марі Йованович, співробітники РНБ Олександр Віндман і Тім Моррісон, помічниця віце-президента Майка Пенса Дженніфер Вільямс, колишній спецпредставник Держдепартаменту Курт Волкер, голова представництва США в ЄС Гордон Сондленд та інші свідки.

За підсумками слухань Трампу пред’явили звинувачення у зловживанні владою і перешкоджанні роботи Конгресу. Проте Палата Представників ще не передала справу про імпічмент lj Сенатe, де більшість місць мають республіканці.

Докладніше про слухання в Конгресі вважає в статті Олександра Хари "Імпічмент Трампа. Шоу сезону 2019/2020 почалося".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/impichment-trampa-dzhuliani-gotoviy-dati-svidchennya-v-senati-334556_.html”

©1info.net