Галактика «заплуталась» у волоссі Вероніки (ФОТО)

Космічний телескоп Габбл зняв це дивовижне фото спіральної галактики NGC 4455 в сузір’ї Волосся Вероніки. Ця галактика розташована за 45 млн світлових років від нас.

Об этом сообщает http://bloggertrail.com


клікніть для збільшення на повний екранЦікаво, що сузір’я Волосся Вероніки — єдине, яке називається на честь справжньої людини, історичної постаті.


Королева Вероніка (взагалі-то Береніка Друга) була спершу королевою розташованого а Африці, але за культурою давньогрецького міста Кирена (нині це Лівія). Згодов вона одружилась із правителем також культурно давньогрецього давнього Єгипту, своїм двоюрідним братом Птолемеєм Третім і разом із ним панувала над тим Єгиптом у складі династії, заснованої після завоювань Александра Македонського.


Волосся Вероніки-Береніки — це її знамените жертвоприношення богам задля безпечного повернення її чоловіка, Птолемея Третього, з бою.


TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюдиДжерело статті: “http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/99011/Galaktyka_zaplutalas_u_volossi_Veroniky_FOTO?a_offset=”

©1info.net