Відома співачка розповіла, як їй пропонували інтим на дачі Януковича


Українська співачка Ольга Полякова заявила, що один з міністрів Віктора Януковича привозив її на дачу до колишнього президента для інтимних стосунків. Про це повідомляє Gordon.

Об этом сообщает http://buyexpert.net

В інтерв’ю з Поляковою журналіст Дмитро Гордон зауважив, що деякі популярні українські співачки розповідали йому про домагання олігархів і політиків, навіть одного з президентів. Полякова заявила, що у неї «теж є історія»: «Був такий … міністр культури часів Януковича. Він привіз мене співати до Януковича в надії, що буде інтим. Коли я йому відмовила, він відмовився везти мене додому».

Поляковій довелося повертатися з дачі в Лівадії пішки, «з костюмами і туфлями». Вона назвала чиновника худобою.

На питання Гордона, в якій формі їй пропонували інтим, артистка сказала: «Типу «ага-ага»? На що я відповіла: «А що? Чому? Що це взагалі?». За словами співачки, вона сказала чиновнику «класну фразу»: «Ви приходите і йдете, а я залишуся назавжди».

Полякова спочатку хотіла назвати прізвище колишнього міністра, але потім відмовилася, зауваживши, що «у нього ж будуть проблеми з дружиною».

нагадаємо, міністрами культури за часів президентства Януковича були Михайло Кулиняк та Леонід Новохатько.


Джерело статті: “http://newformat.info/culture-culture/vidoma-spivachka-rozpovila-yak-ij-proponuvali-intim-na-dachi-yanukovicha/”

©1info.net