48% українців готові вийти на протести, – соцдослідження

Станом на грудень 2019 року в акціях соціального протесту готові брати участь 48% дорослих жителів України, що дещо вище у порівнянні з минулим роком (44%), а не готові – 48,8 %.

Відповідні дані опитування опублікували спеціалісти Київського міжнародного інституту соціології.

Об этом сообщает http://boileroom.top

Найбільша кількість людей, як і раніше, готова вдатися до таких форм соціального протесту, як участь у виборчій компанії (34%), збір підписів під колективними відозвами (16%), участь у “санкціонованих” мітингах і демонстраціях (11%).

Нагадаємо, питання про те, чи є участь у виборчій компанії формою протесту або навпаки виконанням громадянського обов’язку і лояльною до влади поведінкою, є дискусійним.

При цьому КМІС зберігає участь у виборах у переліку форм протесту для можливості порівняння з іншими, як українськими, так і міжнародними дослідженнями.

КМІС провів опитування з 1 по 12 грудня 2019 року серед 2043 респондентів по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій. Похибка вибірки 1,4-3,3%.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/48-ukrayintsiv-gotovi-vyjty-na-protesty-sotsdoslidzhennya_1150991.html”

©1info.net