Disney планує перейменувати кінокомпанію 21st Century Fox

Про це повідомляє Variety.

Об этом сообщает http://lustration-kz.org

У Disney вважають, що глядачі можуть помилково сприймати те, що кіностудії досі пов’язані з Fox News.

У компанії вже почали поступову відмову від слова Fox: так, в електронних адресах співробітників Searchlight Pictures замінили fox.com на searchlightpictures.com. Зазначається, крім назви, логотип кінокомпаній жодним чином не зміниться.

Вперше назва 21st Century Studios з’явиться у фільмі «Поклик пращурів» із Гаррісоном Фордом. Прем’єра стрічки запланована на 19 лютого 2020 року. А назва Searchlight Pictures з’явиться 14 лютого 2020 у комедії Downhill із Віллом Фереллом у головній ролі.

Нагадаймо, у березні 2019 року компанія Walt Disney Company придбала кінокомпанію 21st Century Fox за понад 71 мільярд доларів.

Переговори з купівлі 21st Century Fox велися ще наприкінці 2017 року. Тоді Disney оцінив кінокомпанію у 52,4 мільярда доларів. Після цього конгломерат Comcast запропонував 65 мільярдів доларів за придбання більшої частини активів медіахолдингу 21st Century Fox. Саме після цього Disney та оголосила про підвищення свої пропозиції.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/disney-planuye-perejmenuvati-kinokompaniyu-21st-century-fox”

©1info.net