«Барселона» на останніх хвилинах пропустила від «Атлетика» та покинула Кубок Іспанії

"Барселона" на останніх хвилинах пропустила від "Атлетика" та покинула Кубок Іспанії

"Барселона" у чвертьфінальному матчі Кубка Іспанії зазнала поразки від "Атлетика" (0:1) та вилетіла з турніру.

Об этом сообщает Руспрес

Єдиний гол клуб із Більбао забив на третій компенсованій хвилині, коли більшість уболівальників уже подумки готувалися до овертаймів. Форвард "басків" Іньякі Вільмс, стоячи спиною до воріт, зумів маківкою голови замкнути подачу з правого флангу ударом під дальню стійку.

WILLIAMS GOAL BILBAO 1-0 BARCA FOLLOW FOR INSTANT GOALS pic.twitter.com/wKkRvb3D6g

— HD GOALS LIVE (@HDGoalsLive) February 6, 2020

Un gol para la historia ⚽️

92’ @Williaaams45 #AthleticBarça #AthleticClub pic.twitter.com/ss7QdheHQU

— Athletic Club (@AthleticClub) February 6, 2020

Часу щоб відігратися у Мессі та Ко абсолютно не залишилося.

Атлетик — Барселона

Таким чином, команда Кіке Сетьєна прощається з Кубком Іспанії на стадії чвертьфіналу. А цей розіграш турніру стає воістину сенсаційним, адже трішки раніше боротьбу за трофей припинив мадридський "Реал", у драматичному матчі поступившись "Реалу Сосьєдад" (3:4).

Тепер же відомі всі півфіналісти Кубка Короля: "Гранада", "Реал Сосьєдад", "Атлетик" і головна сенсація турніру — представник Сегунди "Мірандес". Жеребкування півфіналів відбудеться пізніше.