“Більше не прохачі”: Кулеба зробив резонансну заяву щодо співпраці з НАТО

Віцепрем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба зазначив, що роль України в системі координат НАТО зазнала істотних змін.

Об этом сообщает Руспрес

Про це інформує “Урядовий портал“.

Зокрема він заявив, що, на даний момент, Україна більше не “прохач “, а вчитель для військових сил Північноатлантичного альянсу.

Кулеба підмітив, що представники Північноатлантичного альянсу часто дякують за можливість отримувати знання та обмінюватися досвідом з українськими військовими наголосивши, що сторони усвідомлюють наскільки вони важливі одне для одного.

Кулеба підмітив, що Україна планує досягти критерії членства в НАТО протягом 5 років, нагадавши, що на початку 1990 – х, коли країни з пострадянського простору – Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія – заявили про бажання вступити до Північноатлантичного альянсу, їх теж часто критикували та переконували у тому, що цього ніколи не станеться.

Як писав “Вголос”, суверенітет та перспективи: Загороднюк зустрівся з головою Військового комітету НАТО.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/bilshe-ne-prohachi-kuleba-zrobyv-rezonansnu-zayavu-shhodo-spivpratsi-z-nato_1169991.html”

©1info.net