17-річний школяр приніс «Барселоні» яскраву перемогу в чемпіонаті Іспанії

У матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на своєму полі обіграла "Леванте" з рахунком 2:1.

Матч почався в невисокому темпі, але поступово каталонський клуб захопив ініціативу. Хороший момент відзначитися мав Мессі, але його удар з меж штрафного майданчика відбив голкіпер. На 30-й хвилині Мессі прекрасним пасом вивів 17-річного Фаті сам на сам і юний форвард реалізував свій момент. Всього через хвилину Мессі знову асистував Фаті, який подвоїв перевагу каталонців.

"Барселона" залишилася на другому місці в чемпіонаті Іспанії, відстаючи від лідируючого "Реала" на три очки. Наступний матч клуб проведе 9 лютого на виїзді з "Бетісом".

"Барселона" — "Леванте" — 2:1 (2:0)

Голи: Фаті (30, 31) — Рочіна (90+2)

"Барселона": тер Штеген, Піке, Лангле, Альба, Семеду, Ракітіч, Бускетс, де Йонг (Артур, 80), Фаті (Пуч, 87), Мессі, Грізманн (Серджі Роберто, 71).

"Леванте": Фернандес, Тоньо, Постіго, Везу, Мірамон, Кампанья, Рочіна, Мелеро (Ернані, 60), Вукчевич (Барді, 80), Рохер Марті, Моралес (Майораль, 60).

Попередження: Піке (65), Альба (65).

Раніше повідомлялося, що форвард "Барселони" Ліонель Мессі встановив черговий рекорд.