Вивісили банер «йо**ний нацист»: фанати «Райо» продовжують знущатися з українця Зозулі

Вивісили банер "йо**ний нацист": фанати "Райо" продовжують знущатися з українця Зозулі

10 червня поновився футбольний сезон в Іспанії: "Райо Вальєкано" і "Альбасете" провели догравання матчу 20-го туру Сегунди, який було перервано через знущання з українця Романа Зозулі.

Об этом сообщает FIB

Поєдинок, який відбувся 15 грудня 2019 року, був зупинений, бо Фанати "Райо" називали Романа "нацистом". Через це гравці "Альбасете" відмовилися виходити на другий тайм матчу.

Догравання матчу завершилося перемогою "Райо" з рахунком 1:0, а українець провів на полі весь поєдинок.

А перед грою фанати мадридського клубу вивісили банер з образливим написом про Романа: "Зозуля був і залишається йо**ним нацистом".

• Через пандемію коронавірусу матчі проводять без глядачів на трибунах.

Hola, Zozulia. Malvenido a Vallecas… pic.twitter.com/mJ5Nnf4APj

— ¡No pacharán! (@Mark71Marcos) June 10, 2020
  • У 2017 році Зозуля став гравцем "Райо Вальєкано", але не провів жодного матчу за клуб.
  • Фанати "Райо" влаштовували протест проти нього.
  • Їм не сподобалося те, що Роман допомагав через свій благодійний фонд українській армії на Донбасі. Тим часом деякі фанати "Райо" воювали проти України.
  • Раніше повідомлялося, що Зозуля отримав нагороду за "звитягу та вірність" від Об’єднаних сил.