logo

«Сидів погано»: легенда ММА осадив Олександра Ємельяненка

Легендарний російський боєць змішаних єдиноборств (ММА) Сергій Харитонов розкритикував Олександра Ємельяненка за сварку з братом Федором.

Об этом сообщает http://kompr2.top

На думку колишнього чемпіона світової версії W5, Олександр поводиться некоректно, а також банально намагається привернути увагу до своєї персони.

Новини
"А якщо Рамзан впаде?" У Хабіба виступили проти боя Ємельяненко – Кадиров

Федір і Олександр Ємельяненко

Федір і Олександр Ємельяненко

Facebook Олександра Емельяненко

"Олександр хайпує і все таке, це його справа, його особисте життя. Нікого не вчу, але просто говорю про те, що всього цього не було б, якби не було Федора, Олександр сидів би до сих пір. До цих пір не вийшов б після першого терміну. Він сидів дуже погано, бешкетував. Розкрутився б на другий, а потім на третій термін. Я так думаю. Багато близьких друзів передрікали Федору такий результат. Тим не менш Федір з усіма пересварився, але зробив все заради того, щоб Олександр вийшов", – цитує Харитонова "Спорт-Експрес".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федір Ємельяненко заявив, що брат для нього мертвий. У відповідь Олександр закликав опонента закрити рота.

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "MMA" на сайті "OBOZREVATEL".

Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/sidiv-pogano-legenda-mma-osadiv-oleksandra-emelyanenka.htm”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.