«Хочу ходити по проспекту Бандери»: Сенцов потужно звернувся до українців

"Хочу ходити по проспекту Бандери": Сенцов потужно звернувся до українців

Український режисер, колишній в’язень в Росії Олег Сенцов побажав усім українцям перемоги в Новому році, а також привітав з днем народження лідера ОУН Степана Бандеру, якому 1 січня виповнилося б 111 років.

Об этом сообщает http://stopotkat.top

Сенцов опублікував пост у себе в Facebook. "Я бажаю всім нам одного – перемоги! Тому що без неї у нас немає майбутнього. Тому що без неї ми не будемо мати свою країну. Тому що мені не байдужа назва вулиць, по яких я ходжу в своєму місті. Я хочу ходити по проспекту Бандери, а не Сталіна. І до речі, Степан Андрійович, зі святом!", — написав він.

"Хочу ходити по проспекту Бандери": Сенцов потужно звернувся до українців

Він також подякував усім, хто допоміг його звільненню з російського ув’язнення. Сенцов зазначив, що продовжуватиме говорити про решту полонених, поки вони всі "не повернуться додому".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні день народження Степана Бандери було визнано державним святом. Це рішення прийняла Верховна Рада восьмого скликання.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/hochu-hoditi-po-prospektu-banderi-sentsov-potuzhno-zvernuvsya-do-ukraintsiv.htm”

©1info.net