У Мінсоцполітики розповіли, проти яких секонд-хендів почнуть боротьбу


У Міністерстві соціальної політики переконують, що боряться зі "схемами на гуманітарці" та не перешкоджатимуть легальному бізнесу "секонд-хендів". Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра соціальної політики Олег Коваль.

Об этом сообщает http://bestportal.org

Чиновник наголошує, що головне завдання припинити потік контрабанди, яка завозиться в Україну під виглядом гуманітарної допомоги за яку не сплачуються податки.

"Гуманітарну допомогу" не потрібно розмитнювати, адже це предмети, які безкоштовно роздаються цільовим категоріям населення чи установам. Цим користуються певні ділки, які завозять вживані речі як "гуманітарку", а потім продають у магазинах та бутіках. Щороку від цих схем державний бюджет втрачає до 2 млрд₴

"Ми жодним чином не виступаємо проти легальних магазинів із вживаними речама, тобто "секонд-хендом". Якщо товари в ці магазини завезені та продаються відповідно до норм вітчизняного законодавства, — ми не маємо нічого проти!", – йдеться в дописі.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/u-minsocpolitiki-rozpovili-proti-yakih-sekond-hendiv-pochnut-borotbu-382562”

©1info.net