logo

У МВС пояснили, чому не зупиняють запусків феєрверків

Elenaalex961/Flickr

Об этом сообщает http://polit-mix.net

Elenaalex961/Flickr

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що запуск салютів заборонений рішеннями місцевих рад, але не законодавством, тому і не можуть припиняти ці дії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Facebook.

Там зазначили, що феєрверки не заборонені Кримінальним і Кримінально-процесуальним кодексами, а також Кодексом про адміністративні правопорушення.

«Наприклад, у Києві Київрада заборонила використання піротехніки до закінчення ООС, тобто до нашої перемоги. Однак, відповідні зміни до Кримінального, Кримінально-процесуального та Кодексу про адмінпорушення щодо відповідальності за запуск салютів не вносилися», — пояснили в МВС.

Читайте також:

Київрада заборонила розважальні заходи на Алеї Героїв Небесної Сотні та феєрверки

Там все-таки закликали утримуватися від запусків феєрверків до звільнення Криму і Донбасу.

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/zapusk-feyerverkiv-mvs-poyasnilo-chomu-ne-zaboronyaye-novini-ukrajini-50062279.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.