Конфісковане майно відомого бізнесмена-втікача повернули у власність держави


Конфісковані у бізнесмена-втікача Сергія Курченка приміщення на території спорткомплексу Металіст у Харкові та тренувальну базу у с. Високе повернули у власність держави.

Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

«Наразі завершено реєстрацію приміщень по вул. Плеханівській, 65: це багатофункціональний сектор (VIP-сектор), підтрибунні приміщення південної і північної трибун та футбольна академія. Також завершено процедуру реєстрації приміщень бази Металіст у Високому», — розповіла очільниця управління молоді та спорту Юлія Подлозкова.

Як пише nv.ua, підконтрольна бізнесменові Сергію Курченку компанія Газ-Альянс стала єдиним постачальником вугілля з окупованих територій Донбасу в березні 2018 року. За даними ЗМІ, до квітня 2019 року йому вдалося легалізувати саме існування копанок, нелегальних кустарних шахт на тимчасово окупованих територіях ОРДЛО. Сергій Курченко, який раніше розвивав бізнес в Україні, після втечі колишнього президента Віктора Януковича втік до Росії.


Джерело статті: “http://newformat.info/news/konfiskovane-majno-vidomogo-biznesmena-vtikacha-povernuli-u-vlasnist-derzhavi/”

©1info.net