Зеленський дав правоохоронцям два тижні на встановлення причетних до запису розмов Гончарука

Про це йдеться на сайті президента.

Об этом сообщает http://slon-ru.com

Таке завдання Зеленський поставив під час зустрічі з керівниками Служби безпеки України, Офісу генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань та Управління державної охорони.

«Вимагаю, щоб за два тижні, якомога швидше ми з вами отримали інформацію – хто вів записи… Знайти, хто це зробив, і з цим розібратися», — наголосив Зеленський.

Президент додав, що у межах кримінального провадження має бути чітко встановлене коло осіб, які були присутні на переговорах, і з’ясовані обставини, за яких ці зустрічі відбувалися. Він додав, що, за словами прем’єр-міністра, таких переговорів було декілька, і зустріч, з якої був оприлюднений перший уривок, тривала п’ять годин.

Крім того, Зеленський вимагає, аби правоохоронці впродовж двох тижнів напрацювали заходи, щоб унеможливити подібні інциденти в майбутньому й технічно забезпечити захист інформації.

«Несанкціоноване прослуховування та фіксування розмов не повинне мати місце у приміщеннях органів державної влади всіх рівнів, адже це питання національної безпеки», — йдеться у повідомленні.

Нагадаймо, 15 січня у мережі опублікували нібито аудіозапис наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука, на якій він каже про примітивне розуміння економіки у президента Володимира Зеленського, а себе називає «профаном».

Глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія стверджує, що була «склейка» фраз різних людей в різний час, яку хтось робив заради сенсації.

Сам Гончарук після зливу заявив, що команду президента та уряду не зламати, однак уже 17 січня заявив, що написав заяву про відставку.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/zelenskij-dav-pravoohoroncyam-dva-tizhni-na-vstanovlennya-prichetnih-do-zapisu-rozmov-goncharuka”

©1info.net