«З міністрами, яких не влаштовує зарплата, доведеться прощатися», — Зеленський Гончаруку (відео)

Крім того, Володимир Зеленський поставив прем’єр-міністру завдання врегулювати ситуацію з преміями, які передбачаються топ-менеджерам НАК Нафтогаз України за отримання компенсації від ПАТ Газпром.

На зустрічі з прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком президент Володимир Зеленський зазначив, що уряд повинен переглянути концепцію заробітних плат для міністрів, керівників відомств, державних компаній та їхніх заступників з урахуванням ситуації в країні, передають

Об этом сообщает http://iposs.net

– Це повинна бути нормальна заробітна плата. Ми розуміємо, що це дуже серйозні фахівці, але я хочу мати спільну думку з вами й міністрами, що такі зарплати не можуть бути сьогодні в Україні у такій ситуації, в якій перебуває наша економіка. Коли ви і ваш уряд піднімете економіку – можна буде підіймати ці заробітні плати, – наголосив президент.

Також Зеленський заявив, що з міністрами, яких не влаштовує зарплата, доведеться прощатися.

– Заробітні плати повинні бути нормальними, такими, на які можна нормально жити, й повинні відповідати статусу посадовців, – додав глава держави.

Крім того, Володимир Зеленський поставив прем’єр-міністру завдання врегулювати ситуацію з преміями, які передбачаються топ-менеджерам НАК Нафтогаз України за отримання компенсації від ПАТ Газпром.Джерело:

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-ministramy-iakykh-ne-vlashtovuie-zarplata-dovedetsia-proshchatysia—zelenskyi-honcharuku-video-311979.html”

©1info.net