Хіти тижня. «Його змусили»: Ексспівробітник КДБ розповів, хто почав війну на Донбасі

Костянтин Малофєєв
За переконанням експерта, Путіна "поставили перед фактом" агресії…

Костянтин Малофєєв
Президент Росії Володимир Путін не хотів починати війну на Донбасі, його оточення з числа олігарха Костянтина Малофєєва фактично змусило його це зробити. Таку версію озвучив колишній підполковник КДБ Володимир Попов, передають з посиланням на .

За його словами, вони поставили Путіна перед фактом війни і він мусив ухвалити рішення. "Якщо анексія Криму – це путінська ідея, то Донбас – це вже інше. У цьому сенсі його поставив перед фактом російський олігарх Костянтин Малофєєв, а за ним стоїть більш вагома в політичному сенсі фігура, колишній полковник спецслужб. Ще на початку 90-х років вони створювали патріотично-патріархальні організації та інтегрувалися в церковні організації в Україні. Той же Малофєєв привозив туди церковні реліквії та скіфське золото. А потім глава його служби безпеки Гіркін-Стрєлков кинувся на Донбас", – впевнений Попов.

Об этом сообщает http://infowebhub.netДжерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-ioho-zmusyly-eksspivrobitnyk-kdb-rozpoviv-khto-pochav-viinu-na-donbasi-311348.html”

©1info.net