ФК «Минай» завершив збори у Туреччині перемогою та нічиєю

ФК "Минай" завершив збори у Туреччині перемогою та нічиєю

Зокрема суперниками нашої команди були казахи та сусіди по турнірній таблиці "Оболонь".

Спочатку підопічні Василя Кобіна зіграли із казахстанським ФК «Акжайик». Загалом, казахський суперник виявився доволі організованою командою з хорошою обороною. Тому зливи гольових моментів у «минайців» не було.

Об этом сообщает Руспрес

Почали забивати ми вже на 14 хвилині. Відзначилися зі стандарту. Після подачі кутового найкраще на другому поверсі зіграв новачок команди, центральний захисник Роман Никитюк – і головою заколотив м’яч у ворота казахів – 1:0. На жаль, зі стандарту ми і пропустили. І так само з кутового – наприкінці першого тайму рахунок став 1:1.

На 71-ій хвилині Нурієв зумів пробити біля карного майданчика по воротам, рикошет і з лінії штрафної Оринчак наносить точний удар – 2:1. Через 3 хвилини Глагола класно виконує штрафний, удар відбивають і на добиванні перший Оринчак — 3:1.

А от гра із "Оболоню" завершилася нічиєю 1:1. Гол у ворота столичної команди забив – Петро Стасюк.