«Так і треба вирішувати»: тренер «Зеніту» зробив заяву про війну на Донбасі

Сергій Семак

Головний тренер санкт-петербурзького "Зеніту" Сергій Семак, який є уродженцем Луганської області, жодного разу не був у рідному місті після початку війни на Донбасі.

Об этом сообщает http://th-royalgclub.com

В інтерв’ю Чемпионат.com наставник чемпіонів Росії зазначив, що пильно стежить за подіями в Україні, і закликав до дипломатичного вирішення конфлікту

Новини
"На Донбасі": Зозуля назвав справжню причину скандалу в Іспанії
Сергій Семак

Сергій Семак

"Чемпіонат"

"Після початку відомих подій жодного разу там не був. Ні в Луганську, ні у батьків, які живуть там. Яка тут ще може бути думка? Війна – найгірше, що може бути. Все, що можна вирішити дипломатичним шляхом, так і треба вирішувати. Я завжди за те, щоб люди нормально жили. Щоб вони не страждали, не було братовбивчої війни. Коли моя бабуся була жива, вона завжди говорила: "Головне, щоб не було війни". Думав: "Ну як же, ми в такий час живемо, яка тут війна?". До цих пір в голові не вкладається, як це стало можливим. Для мене це дуже боляче та гірко", – сказав Семак.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нападник збірної України Роман Яремчук категорично відмовився виступати в "Зеніті" за мільйони євро.

Найкрасивіші дівчата у нас в Instagram!

Читайте всі новини по темі "Російсько-український конфлікт" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/tak-i-treba-virishuvati-trener-zenitu-zrobiv-zayavu-pro-vijnu-na-donbasi.htm”

©1info.net