Симптоми, з якими треба терміново звернутися до лікаря

Симптоми, з якими треба терміново звернутися до лікаря
Симптоми, з якими треба терміново звернутися до лікаря

Зараз у суспільстві підвищилася онконастороженість і багато людей біжать в лікарню при найменших нездужаннях, підозрюючи у себе рак. Лікарі вважають, що надмірна пильність так само погана, як ігнорування симптомів. Якими ознаками можуть проявлятися небезпечні захворювання?

Об этом сообщает http://infoportal24.org

Про це пише УКР.Здоров’я.

Тремор, посмикування кінцівок або повік, поколювання в пальцях, якщо вони присутні у вашому житті часто і посилюються з часом, повинні стати приводом для візиту до лікаря. Так може проявлятися безліч захворювань нервової системи, в тому числі рак мозку і розсіяний склероз.

Якщо ваш кишечник раптово змінив свою поведінку, наприклад, стали часто турбувати запори або діарея, ви раптом стали ходити в туалет більше двох разів на добу або один на тиждень, потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Такі симптоми можуть говорити як про порушеннях, котрі зовсім нешкідливі і легко усуваються, так і про дуже серйозні захворювання. Обов’язково потрібно відвідати лікаря, якщо ви виявили кров на туалетному папері або в калі.

Будь-які підозрілі виділення з носа, сечівника, піхви і грудей повинні стати приводом для якнайшвидшого візиту до лікаря. У жінок, які не чекають дитину і не годують грудьми, не повинно бути ніяких виділень з сосків. Теж саме стосується сечівника – якщо ви помітили гнійні або кров’янисті виділення, це точно не нормально. Повторювані кровотечі з носа або виділення смердючого і густого слизу теж не можна залишати без уваги.

Якщо ви стали помічати, що у вас просто так з’являються синці або дрібні ранки стали погано гоїтися, варто звернутися до лікаря. Можливо, вам просто не вистачає вітамінів, але такі симптоми можуть бути характерні для деяких видів раку і розвитку цукрового діабету.

В нормі лімфатичні вузли не повинні бути збільшені і болючі. Якщо при відсутності бактеріальної або вірусної інфекції лімфовузли на будь-якій ділянці тіла збільшені або запалені більше тижня, потрібно обов’язково відвідати лікаря.

Будь-які повторювані болі, які не обумовлені вже наявним у вас діагнозом, потрібно обговорити з лікарем.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/189694-symptomy-z-yakymy-treba-terminovo-zvernutysya-do-likarya.html”

©1info.net