Хіти тижня. Неймовірне перетворення: Жінка схудла на 32 кг після принизливої прогулянки з сином (фото до і після)

Жінка схудла на 32 кг після принизливої прогулянки з сином: фото до і після
Жінка схудла на 32 кг після принизливої прогулянки з сином: фото до і після

30-річна Семмі Келлі з англійського графства Хемпшир пережила приниження на прогулянці з сином Арчі і схудла на 32 кілограми. Як повідомляє Daily Mirror, жінка важила 89 кілограмів, коли намагалася навчити хлопчика кататися на велосипеді без сторонньої допомоги, передають .

Об этом сообщает http://x-informer.com

Однак, коли Арчі попросив бігти за ним, у Семмі не вистачило сил. Тоді вона і вирішила привести себе в форму, щоб більше не засмучувати дитину і не пропускати радісні події в його житті.

"Арчі був на сьомому небі від щастя, коли зміг проїхати без підстраховки батька. Він попросив мене слідувати за ним. Він кричав: "Доганяй, матуся, доганяй мене", але у мене не було сил бігти за ним. Мені довелося сказати, щоб він припинив кричати. Його це дуже засмутило. Я не змогла бути поруч з ним через зайві кілограми, тому вирішила це виправити", — розповіла жінка.

Тоді ж Келлі звернулася до дієтолога, який розробив для неї строгий план харчування. "Мені потрібно було контролювати свої порції. Крім того, консультант дуже підтримав мене", — додала британка. Через пів року її вага зменшилась до 57 кілограмів. Після зміни харчових звичок Семмі почала займатися спортом, більше ходити й рідше користуватися транспортом.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-neimovirne-peretvorennia-zhinka-skhudla-na-32-kh-pislia-prynyzlyvoi-prohulianky-z-synom-foto-do-i-pislia-306005.html”

©1info.net