Два російські телеканали приховали лічильники лайків та дизлайків під новорічним зверненням Путіна

У 2019 році звернення Путіна зібрало 70 тис. дизлайків на сторінці "Первого канала", після чого лічильник і коментарі теж закрили
У 2019 році звернення Путіна зібрало 70 тис. дизлайків на сторінці "Первого канала", після чого лічильник і коментарі теж закрили

Російські телеканали "Россия 24" і "Первый канал" на своїх сторінках у YouTube приховали лічильники лайків та дизлайків, а також закрили коментарі під новорічним зверненням президента РФ Володимира Путіна. На це звернув увагу канал "Дождь" 1 січня.

Об этом сообщает http://translationexperts.org

"Эхо Москвы" зазначає, що о 13.00 1 січня, коли лічильники ще були відкриті, ролик Путіна на сторінці "Первого канала" зібрав 66 тис. дизлайків і 12 тис. лайків.

Інші телеканали, наприклад, НТВ, залишили відкритим лічильник під зверненням Путіна. Станом на 23.30 1 січня кнопку "не подобається" натиснули 29 тис. осіб, "подобається" – 8,6 тис.

Під іншими відео, завантаженими "Россией 24" і "Первым каналом" у YouTube, кількість лайків і дизлайків, так само як і можливість залишати коментарі, відкрито.

Запис пресконференції російського лідера, оприлюднений 19 грудня "Россией 24", можна коментувати. Також там відкрито лічильник, згідно з яким відео зібрало 51 тис. негативних позначок і лише 15 тис. – позитивних.

У 2019 році кількість дизлайків під новорічним зверненням Путіна на сторінці "Первого канала" в YouTube сягла 70 тис., після чого телеканал вимкнув коментарі і приховав дані лічильника.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-dva-rosijskih-telekanalu-prihovali-lichilniki-lajkiv-i-dizlajkiv-pid-novorichnim-zvernennjam-putina-1481396.html”

©1info.net