Російське пропагандистське агентство Sputnik припинило діяльність в Естонії

В Естонії закриється російський Sputnik / flickr.com/photos/bewellandthrive
Естонські правоохоронці надіслали естонському підрозділу Sputnik попередження про те, що його співробітників можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

В Естонії закриється російський Sputnik / flickr.com/photos/bewellandthrive

Російське державне інформаційне агентство Sputnik заявило про припинення діяльності в Естонії з 1 січня 2020 року, після того, як 35 його співробітників звільнилися.

Об этом сообщает http://mafiacrips.com

Як повідомляє «Радіо Свобода», співробітники Sputnik заявили, що побоюються кримінального переслідування.

«Естонська поліція та прикордонна служба висунули кожному з нас ультиматум. Або ми скасовуємо трудові договори… і більше не працюємо на Sputnik в Естонії, або вони відкривають кримінальні справи проти нас», – йдеться у заяві агнества.

Минулого місяця естонські правоохоронці надіслали естонському підрозділу Sputnik попередження про те, що співробітники можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності через санкції Євросоюзу проти Росії.

Навесні 2014 року проти керівництва медіакомпанії «Россия сегодня», до складу якого входить Sputnik, були введені персональні санкції Євросоюзу.

У МЗС Естонії раніше заявляли, що вважають співробітників Sputnik не журналістами в тому сенсі, в якому це слово розуміють у вільному світі, а пропагандистами.

Раніше ЄСПЛ визнав законним рішення Литви щодо видворення російських пропагандистів

Справа "Зарубін та інші проти Литви" стосувалися висилки Литвою і заборони на повторний в’їзд чотирьом російським журналістам пропагандистського мовника "Россия-24" після їх дій на конференції у Вільнюсі.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/world/10816646-rosiyske-propagandistske-agentstvo-sputnik-pripinilo-diyalnist-v-estoniji.html”

©1info.net