logo

Підопічні будинків для літніх людей отримали подарунки Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський у переддень Нового року, відвідав підопічних будинків для літніх людей – у Маньківці Бершадського району та Соболівці Теплицького району.

Об этом сообщает http://temagneisa.net

– Хотів створити для підопічних цих закладів святкову родинну атмосферу та пригостити смаколиками, – сказав Володимир Анатолійович. – Вважаю, що люди у похилому віці особливо потребують слів любові і поваги, вони хочуть знати, що прожили життя недаремно. Треба дати їм зрозуміти, що кожному з нас важливі їхні почуття, важливо співпереживати і бути поряд. Наше завдання показати, що навіть попри зниження соціальної активності людей похилого віку, вони все одно цінні для нас.

Володимир Зарічанський побажав здоров’я, сили та поваги оточуючих. Обіцяє і надалі робити все можливе, аби привернути увагу всіх небайдужих до людей похилого віку, адже старість має бути гідною.

Джерело статті: “https://vinrada.gov.ua/pidopichni-budinkiv-dlya-litnih-ljudej-otrimali-podarunki.htm”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.