logo

Ліфт впав з дев’ятого поверху: загинули чотири члени однієї сім’ї

У бразильському місті Сан-Паулу в одному з висотних будинків, де проживають військові, впав ліфт. У підсумку, як повідомляє Daily Mail, загинули четверо перебували в кабіні членів однієї сім’ї.

Об этом сообщает http://iposs.net

47-річна дружина офіцера ВМС Бразилії Джуселина Сантос спустилася на перший поверх, щоб зустріти приїхали до неї зустрічати Новий рік свою 43-річну сестру Люсинейде де Соузу Гоес, її чоловіка Едісона Донизете і їх сина — 19-річного Еріка Мігеля, колишнього гравця бразильського футбольного клубу Oeste FC). Всі разом вони зайшли в ліфт, який піднявся до дев’ятого поверху, а потім з невідомих причин раптом зірвався вниз.

Мешканці будинку кажуть, що обидва ліфти в будинку постійно виходили з ладу. Після загибелі людей ліфт, який 23 грудня пройшов техогляд і був визнаний придатним до експлуатації, знову закрили на перевірку.

Джерело статті: “http://povin.com.ua/264815-02-01.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.