Багатьом звільненим з полону українцям нема куди йти після виписки з лікарні

Протягом найближчого тижня лікарі готові виписати 90% українців, яких звільнили з полону донбаських бойовиків у неділю, 29 грудня. Проте у більшості з них немає житла, заявив заступник головного лікаря з медичної частини лікарні «Феофанія» Андрій Строкань на брифінгу у четвер, 2 січня, повідомила «Українська правда».

Об этом сообщает http://sledu.info

За словами Строканя, 53 пацієнти перебували у лікарні станом на 31 грудня. Наразі у лікарні – 60 пацієнтів. Семеро людей повернулися зранку у четвер після того, як відсвяткували Новий рік зі своїми рідними та близькими.

«Практично весь комплекс досліджень вже виконано. Наразі 90% пацієнтів ми готові відпускати протягом найближчого тижня… Всі вони будуть потребувати подальшої соціальної і психологічної реабілітації. Велике навантаження падає на соціальні служби із надання соціальної допомоги цій категорії пацієнтів, тому що у більшості з них немає житла, їм немає куди йти. Це першочергове завдання, вирішити ці проблеми, наступний етап вирішити і закрити його після виписки з клінічної лікарні Феофанія», – сказав лікар.

Нагадаймо, 29 грудня 2019 року з полону бойовиків, які окупували частину Донецької та Луганської областей, звільнили 76 українців, серед яких 12 військових і 64 цивільних. Разом з тим ще близько 300 українців досі перебувають у полоні.Джерело статті: “https://zaxid.net/bagatom_zvilnenim_z_polonu_ukrayintsyam_nema_kudi_yti_pislya_vipiski_z_likarni_n1495578”

©1info.net