Тимчасова очільниця ДБР запропонує президенту збільшити кількість слідчих у справах Майдану

Про це вона заявила у відеозверненні, яке оприлюднила пресслужба ДБР.

Об этом сообщает http://superbloggermom.com

«Найближчим часом мною на розгляд президента України буде подано нову структуру бюро, яким передбачено створення окремого управління по справах Майдану та збільшення кількості слідчих, котрі розслідуватимуть ці провадження», — зазначила Венедіктова.

За її словами, наразі в Бюро існує окремий слідчий підрозділ, котрий займається розслідуванням справ Майдану. У ньому працює 25 слідчих.

Також Венедіктова додала, що до ДБР вже надійшло 34 постанови про визначення підслідності у справах Майдану. Вони містять 2897 епізодів злочинної діяльності.

«Низка проваджень стосується правоохоронців, прокурорів та суддів, які приймали незаконні рішення щодо учасників процесу, що призвело до їх незаконного затримання, незаконного притягнення до кримінальної відповідальності та взяття їх під варту», — сказала т.в.о. Держбюро.

Також, за словами Венедіктової, вже відбулося перше засідання робочої групи, яка займається переведенням прокурорів у справах Майдану з ГПУ до ДБР.

Нагадаймо, раніше керівником відділу з розслідування справ Майдану у Державному бюро розслідувань призначили Олександра Буряка, який обіймає посаду заступника директора бюро.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/timchasova-ochilnicya-dbr-zaproponuye-prezidentu-zbilshiti-kilkist-slidchih-u-spravah-majdanu”

©1info.net