Експерти назвали найбезпечнішу авіакомпанію світуРейтинг найбільш безпечних авіакомпаній світу у 2019 році очолила Emirates Airlines (Дубаї, ОАЕ).

Об этом сообщает http://curyinthecity.com


Про це повідомляє Гамбургське бюро авіаційної безпеки JACDEC спільно з журналом Aero International.


Зазначається, що з індексом ризику 95,48% Emirates випереджає авіакомпанію Etihad Airways (Абу-Дабі, ОАЕ), яка набрала 95,21%.


Замикає топ-3 перевізник Air Europa (Пальма-де-Мальорка, Іспанія), минулорічний переможець — авіакомпанія Finnair (Гельсінкі-Вантаа, Фінляндія) — на четвертому місці.


Повний рейтинг зі 100 авіакомпаній опублікують 14 січня.


Водночас портал AirlineRatings визнав найбезпечнішою авіакомпанією світу 2020-го року австралійського перевізника Qantas.


Повідомляється, що фахівці видання проаналізували 405 авіакомпаній. При складанні топ-20 вони врахували різні критерії: статистику аварій і інцидентів у перевізників, урядові аудити та перевірки з боку наглядових органів, прибутковість, вік авіапарку.


Qantas назвали найстарішою постійно діючою авіакомпанією в світі — перевізник працює вже 99 років.


На другому місці у рейтингу від AirlineRatings — Air New Zealand, на третьому — EVA Air. Замикають топ-5 Etihad і Qatar Airways.


Серед найбільш безпечних бюджетних авіаперевізників у 2020 році портал назвав Air Arabia, Flybe, Frontier, HK Express, IndiGo, Jetblue, Volaris, Vueling та Westjet і Wizz.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/3/655499/”

©1info.net