У Бахматюка знову поскаржилися президенту через НАБУГруппа компаній "Укрлендфармінг" власником якої є фігурант "справи банкірів" Олег Бахматюк, звернулася до президента Володимира Зеленського зі скаргою на дії Національного антикорупційного бюро.

Об этом сообщает http://mafiacrips.com


Про це повідомляє прес-реліз компанії


У компанії вважають, що дії детективів НАБУ спрямовані на те, щоб зірвати посівну кампанію, а мотивацією слушує особиста помста директора НАБУ Артема Ситника, який нещодавно був внесений до реєстру корупціонерів.


"Ми зіткнулися з ситуацією, яка ще раз доводить, що детективи НАБУ порушують закон та не зацікавлені в об’єктивному підході до справи, пов’язаної з акціонером нашої компанії Олегом Бахматюком.


… Головна причина — особиста помста директора НАБУ Артема Ситника, який нещодавно був внесений до реєстру корупціонерів", — йдеться у повідомленні.


Також повідомляється, що детективи НАБУ проводили несанкціоновані допити працівників, що мешкають в с.Токарі Лохвицького району Полтавської області, і відібрали пояснення щодо заробітної плати, без будь-яких процесуальних документів.


Наступного дня ці самі детективи прибули на територію Лохвицького цукрового заводу в м. Заводське, і повідомили, що мають опитати 10 тисяч осіб щодо їхніх заробітних плат без жодних правових підстав і відповідних документів.


"Для нас незрозуміло, яким чином такі дії можуть стосуватись кримінальної справи проти Олега Бахматюка і ВіЕйБі банку", — пояснюють в компанії.


Нагадуємо:


У жовтні 2014 року Нацбанк виділив "ВіЕйБі Банку" стабілізаційний кредит на суму 1,2 млрд₴ ВіЕйБі належав власнику аграрного холдингу "Укрлендфармінг" Олегу Бахматюку.


В листопаді 2014 року НБУ визнав банк неплатоспроможним.


11-12 листопада 2019 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили 8 особам про підозру у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту.


13 листопада Антикорупційне бюро повідомило Бахматюку і Мальцеву про підозру у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого Нацбанком.


Бахматюка оголосили в розшук 22 листопада.


Читайте також: Голова "Райффайзен банку" Олександр Писарук: Що не сходиться у "справі Бахматюка"


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/17/655937/”

©1info.net