UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: татуювання на тілі та ком’юніті прибульців

Такого ще ніде не було! Фани та фолловери UNDERHILL 2020 не припиняють вражати. Вони не тільки купують квитки та приєднуються до сім’ї андерхільців, а й увіковічнюють логотип фестивалю на своєму тілі.

Об этом сообщает http://mvzmv.com

Ця хвиля поєднує “прибульців” в ком’юніті по всій Україні і поступово набирає популярності. Саме для них будуть створені особливі умови на фестивалі та окрема зона комфорту — і багато чого іншого: від мерча та вечірок до «міт енд гріт» зустрічей з улюбленими артистами. Прибульці вже серед нас і їх не зупинити!

Зробивши татуювання, кожен може потрапити на територію фестивалю безкоштовно! І не лише в 2020 році, а завжди, допоки існуватиме андерхільська тусовка. Є достатньо часу, аби подумати і наважитися приєднатися до незвичного флешмобу.

У 2019 році UNDERHILL також дивував відвідувачів неймовірними заходами: авіашоу, польотами на повітряних кулях, шоу парашутистів. Свято не обійшлось і без змагань. На фестиваль завітав і франківський богатир Василь Вірастюк та найсильніші стронгмени Прикарпаття. Незважаючи на погодні умови, UNDERHIL 2019 залишився у спогадах гостей яскравою подією, що лунала на всю Україну.

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL – міжнародний та музичний фестиваль в самому серці Європи. Він заснований в 2018 році та проходить щорічно в с. Підгір’я на Івано-Франківщині на території приватного аеропорту. Фестиваль поєднує різні напрями музики: від електронної до поп, та позиціонує себе «місцем, де танцюють і вдень, і вночі».
Джерело статті: “https://galka.if.ua/underhill-european-music-festival-tatuyuvannya-na-tili-ta-komyuniti/”

©1info.net