Медведєва вивели із зони абсолютної публічності – Венедиктов

Венедиктов (на фото) зазначив, що Медведєва призначили на посаду, де менше критики
Венедиктов (на фото) зазначив, що Медведєва призначили на посаду, де менше критики

Дмитра Медведєва перевели з посади глави російського уряду на посаду заступника голови Ради безпеки РФ для того, щоб прибрати з публічної сфери. Таку думку висловив 18 січня в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" її головний редактор Олексій Венедиктов.

Об этом сообщает http://mislinemisli.top

"Безумовно, це виведення Медведєва із зони абсолютної публічності і там, де успіхи сумнівні, м’яко кажучи, у зону абсолютної непублічності і там, де успіхи можна оголошувати – перемога в Сирії, перемога над тероризмом, зростання ВПК, гіперзвукові ракети. Тобто там, де, по-перше, немає громадського контролю і ти не перевіриш. З іншого боку, там, де справді критики менше; там, де справді ресурси кудись ідуть. Тому я вважаю, що скидається на це", – сказав він.

Венедиктов підкреслив, що рішення президента РФ Володимира Путіна, який прийняв відставку уряду, "ніколи не є лінійними, зробленими для однієї речі, з однією метою та з огляду на одну причину – вони завжди набагато складніші, зокрема й кадрові".

15 січня Медведєв оголосив про відставку уряду. Це пов’язано з пропозиціями російського президента змінити конституцію країни.

Того самого дня Путін оголосив про намір ввести посаду заступника голови Ради безпеки. Він сказав, що цей пост запропонують Медведєву. Головою Ради безпеки РФ є президент.

16 січня прем’єр-міністром Путін призначив Михайла Мішустіна, який до цього очолював Федеральну податкову службу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-medvedjeva-viveli-iz-zoni-absoljutnoji-publichnosti-venediktov-1483353.html”

©1info.net