Тренер збірної України назвав восьме місце максимумом «синьо-жовтих»

Тренер збірної України назвав восьме міс…
Тренер збірної України назвав восьме міс…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Він також заявив, що перед чемпіонатом світу склад четвірки ще може змінитися.

Об этом сообщает http://aceupmysleeve.net

"Я задоволений виступом хлопців, – наголосив Санітра. – Вони виконали завдання – заробили бали в залік Кубка націй. У нинішніх умовах восьме місце – максимальний результат".

"Артем Тищенко спочатку втік добре, – проаналізував гонку тренер. – Потім пішов сніг, і лижі вже не працювали так, як треба. Сервісменам дуже складно було їх підготувати. Результат естафети хороший для стану нашої команди. Нинішній склад має більше перспектив показати хороший результат на Кубку світу, але ми ще можемо його змінити перед чемпіонатом світу. Подивимося на стан біатлоністів. Уже зараз можу сказати, що наразі немає в команді кращого стартера, ніж Артем Тищенко. Треба його добре підготувати фізично до найважливіших змагань в сезоні".

"Антон Дудченко їхав удруге і підтвердив, що нічого не боїться і психологічно сильний, а це важливо для таких змагань. Щодо Прими та Підручного питань немає. Думаю, їх можна ставити на будь-який етап", – підсумував Санітра.Джерело статті: “https://sector.depo.ua/ukr/biathlon/trener-zbirnoi-ukraini-nazvav-vosme-mistse-maksimumom-sino-zhovtikh-202001181097490”

©1info.net