На Львівщині затримали на хабарі начальника відділу обласного управління Держпродспоживслужби

У Львівській області посадовці Держпродспоживслужби за певну “винагороду” до порушників не застосовували санкції, а відтак до бюджету не надходили платежі у вигляді штрафів.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час процесуальних заходів правоохоронці встановили, що від підприємців-порушників вимагали неправомірну вигоду за не реагування на виявлені під час перевірки порушення у сфері їх компетенції. А саме не накладення штрафних санкцій. Відтак, кошти, які повинні надходити до бюджету, потрапляли до “бюджету” посадових осіб.

Так, за не притягнення підприємця до адміністративної відповідальності за результатами перевірки закладу громадського харчування у місті Львів останній повинен був сплатити 10 тисяч гривень “винагороди”.

Наразі начальника відділу обласного управління Держпродспоживслужби затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. У службових кабінетах, у тому числі керівництва служби, проводиться обшуки.

Після проведення процесуальних заходів буде вирішуватися питання про повідомлення про підозру.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Джерело: УННДжерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/na-lvivshhyni-zatrymaly-na-habari-nachalnyka-viddilu-oblasnogo-upravlinnya-derzhprodspozhyvsluzhby.html”

©1info.net