У Житомирі послаблюють карантин, відкривають готелі і ТРЦ

Рішення про послаблення карантинних обмежень ухвалила міськрада Житомира
Рішення про послаблення карантинних обмежень ухвалила міськрада Житомира

Виконавчий комітет Житомирської міської ради ухвалив рішення про послаблення карантинних обмежень на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міськради.

Об этом сообщает RuGate

Зазначають, що з 1 липня в місті відновлюють роботу:

  • поліклініки та амбулаторії;
  • установи торгово-розважальних центрів (окрім дитячих розважальних зон, майданчиків і кімнат);
  • заклади фізичної культури та спорту, спортивні зали, фітнес-центри, заклади культури;
  • установи з розміщення (готелі, хостели).

Водночас у міськраді акцентували на необхідності дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Також дозволено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів за участю понад однієї людини на площі будівлі 5 м² або території (якщо захід проводять просто неба), де проводять захід. Організатори заходів відповідатимуть за дотримання дистанції між учасниками не менше як 1,5 метра.

Водночас спортивні заходи в Житомирі проводитимуть без глядачів.

Кабінет Міністрів України почав скасовувати суворі карантинні обмеження з 11 травня. 22 травня запровадили так званий адаптивний карантин: регіональній владі дали право послаблювати обмежувальні заходи в разі поліпшення епідемічної ситуації.

За даними станом на ранок 1 липня, усього в Україні зареєстровано 44 998 випадків COVID-19, жертвами коронавірусу стали вже 1173 пацієнти. У Житомирській області зафіксували 1408 випадків інфікування COVID-19.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-v-zhitomiri-poslabljujut-karantin-vidkrivajutsja-goteli-ta-trts-1507357.html”

©1info.net