logo

Світлану Алексієвич викликали на допит у Слідком Білорусі

Як пише «Європейська правда», про це повідомляє білоруська служба «Радіо Свобода».

Об этом сообщает Компромат

 

Світлану Алексієвич чекають на допит у середу, 26 серпня, о 14-00 як свідка у кримінальній справі, порушеній за фактом створення Координаційної ради.

Крім того, сьогодні, 25 серпня, чекають на допит колишнього директора Купалівського театру Павла Латушка, звільненого за участь в акціях. Він також є членом президії координаційної ради.

 

Раніше у цій же справі до Слідкому викликали членів Координаційної ради Максима Знака, Сергія Дилевського і Лілію Власову.

Нагадаємо, 20 серпня стало відомо, що Генпрокуратура Білорусі порушила кримінальну справу щодо Координаційної ради, яку створила опозиція. Справу порушили за статтею «Заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь». Максимальні санкції за цією статтею передбачають до п’яти років позбавлення волі.

 

ЄС закликав владу Білорусі закрити справу.

Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1109400-svitlanu_aleksijevich_viklikali_na_dopit_u_slidkom_bilorusi”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.