Відомий дзюдоїст з Ірпеня блискавично виступив в Ізраїлі (ВІДЕО)

Фото з місця події Фото з місця події

Нещодавно в Тель-Авіві на турнірі світової серії Гран-прі IJF ірпінський дзюдоїст Яків Хаммо став третім у ваговій категорії від 100 кг

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Sport.ua".

За ходом турніру Хаммо переміг представників Австрії, Киргизстану та Японії. У півфіналі ірпінець програв ізраїльтянину та переможцю турніру Ору Сассону. У матчі за третє місце Хаммо виграв у австрійця Стефана Хегія.

Також нагадаємо, що з численними нагородами повернулись додому юні дзюдоїсти Василькова, які 9 листопада в Києві брали участь у XІІ Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому 76-й річниці визволення міста Києва від нацистів.