«Барселона» здобула важку перемогу в «класико»: відеоогляд

У матчі 31-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на своєму полі обіграла "Атлетік" з Більбао з рахунком 1:0.

Об этом сообщает Русский слон

Каталонський клуб володів перевагою впродовж всього матчу, але зумів відзначитися лише в середині другого тайму. На 71-й хвилині єдиний гол забив Іван Ракітіч, якому асистував Ліонель Мессі.

Варто відзначити, що в Іспанії "класико" називаються матчі між "Барселоною", "Реалом і" Атлетіком ", так як тільки ці три клуби ніколи не вилітали в нижчий дивізіон.

Завдяки перемозі "Барселона" повернулася на перше місце в турнірній таблиці Примери. "Атлетік" залишився на 10-й позиції.

"Барселона" — "Атлетік" — 1:0 (0:0)

Гол: Ракітіч (71)

"Барселона": тер Штеген, Альба, Семеду, Лангле, Піке, Бускетс (Ракітіч, 64), Відаль, Артур (Пуч, 56), Суарес (Брейтуейт, 85), Грізманн (Фаті, 65), Мессі.

"Атлетік": Сімон, Баленсиага, Де Маркос, Альварес, Лекуе (Капа, 69), Лопес (Гарсія, 57), Весга, Кордоба (Муніаїн, 57), Сансет (Рауль Гарсія, 78), Нуньєс, Вільямс (Вільялібре, 69).

Попередження: Бускетс (32), Нуньєс (62), Ракітіч (90).