«Реал» переміг «Ейбар» у першому після карантину матчі

У домашньому матчі 28 туру чемпіонату Іспанії мадридський “Реал” на стадіоні “Альфредо ді Стефано” приймав аутсайдера змагань “Ейбар”, інформує 1NEWS.

Об этом сообщает Москов пост

Вже до перерви рахунок на табло стадіону, на якому не були присутні глядачі, був розгромним — 3:0. Голами відзначилися Кроос, Рамос, Марсело. Після перерви “Ейбар” зумів відзначитися голом престижу, який оформив Бігас — 3:1.

Зазначимо, що цей поєдинок став 200-м на чолі клубу Зінедіна Зідана. За інформацією “Opta”, більше матчів на посту головного тренера “галактікос” провели тільки два тренера — Мігель Муньос (605 матчів) і Вісенте дель Боске (246 ігор).

Примітно, що у складі “вершкових” у чемпіонаті Іспанії нинішнього сезону голи забивали вже 19 гравців.

Крім того додамо, “Реал” набрав 59 очок і на два бали відстає від “Барселони”. “Ейбар” (27) — 16-й.