У Дніпрі СБУ знайшла у контрабандистів наркотиків ще й наркооранжерею.

У Дніпрі СБУ знайшла у контрабандистів наркотиків ще й наркооранжерею.
У Дніпрі СБУ знайшла у контрабандистів наркотиків ще й наркооранжерею.

Служба безпеки України блокувала поштовий канал контрабанди психотропних речовин із однієї з країн Бенілюксу.

Об этом сообщает http://webskriptorium.com

Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що до складу угруповання входили мешканці обласного центру, які поставляли гуртові партії наркотиків з ЄС. Психотропи замовлялися через інтернет у постійного реалізатора заборонених препаратів. За наявною інформацією, щомісяця на адресу наркодилерів надходило у середньому чотири посилки з психотропними речовинами, зокрема MDMA, LCD. Зловмисники реалізовували психотропи на території Дніпропетровського регіону через розгалужену мережу дилерів з використанням ботів в інтернет-месенджерах та служб кур’єрської доставки.

Правоохоронці затримали організатора наркобізнесу під час отримання одного з чергових поштових відправлень, в якому знаходилось понад 200 пігулок, що містили особливо небезпечні психотропні речовини.

Під час низки обшуків у фігурантів справи також було виявлено нарколабораторію, яку зловмисники організували у звичайній квартирі багатоповерхового будинку, повністю забезпечивши її необхідним обладнанням, системою вентиляції та клімат-контролем. У приміщенні вони налагодили повний цикл нарковиробництва. Вирощували марихуану у теплиці, висушували, подрібнювали та розфасовували у пакети для продажу.

У помешканнях фігурантів правоохоронці виявили спецобладнання для вирощування наркотичних речовин, понад 2 кілограми марихуани, галюценогенні гриби, оксібутират натрію, підроблені паспорти для отримання поштових замовлень, телефони та комп’ютерну техніку, що використовували у протиправній діяльності.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

За матеріалами прес-центру СБУ


Джерело статті: “http://fromua.news/article/7544168/u-dnipri-sbu-znayshla-u-kontrabandistiv-narkotikiv-sche-y-narkooranjereyu/”

©1info.net